צרו קשר

להזמנת מקום

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת מקום

לפרטים: 

03-711-8181

 

חוף בתל אביב

חוף הים בתל אביב הפך מזמן לאחד ממקומות הבילוי האהובים. חוף מציצים הוא דוגמא לחוף בתל אביב אהוב במיוחד

אחד המקומות הבולטים בתל אביב שהפך אותה לעיר שוקקת החיים שהיא הוא חוף הים. העובדה שישנה רצועת חוף בתל אביב המתפרשת על פני שטח נרחב נתנה לה יתרון בולט במשיכת צעירים על פני ירושלים למשל. אם ישנו חוף בתל אביב המשלב בתוכו בילוי לצעירים וגם נוסטלגיה למבוגרים יותר הוא חוף מציצים בו צולם הסרט הפופולארי "מציצים". בחוף ישנה מסעדה המשקפת את האווירה בחוף- מסעדת מציצים בה משתלבים היטב הרוגע של הים עם הקלילות של תל אביב.

 

לחיות את הרגע על החוף בתל אביב

 

מציצים היא מסעדת חוף בתל אביב המזמינה אליה את כולם. צעירים ומבוגרים, משפחות וזוגות, מחפשי אוכל עממי ואוהבי אוכל ים יוקרתי- כל אלה ימצאו מענה. מנהלי המסעדה אחראים כל אחד על התחום בו הוא מומחה, כך שלקוחות המסעדה מקבלים את הטוב ביותר. האחראים על הצד הקולינרי בעלי ניסיון של שנים כך שהתפריט הוא מגוון ועשיר. כל אורח במסעדה ימצא בה את המנה המתאימה לו באותו רגע. האחראי על הסטייל והאוירה דואג לשלב בין החוף המיתולוגי לאוירה עדכנית ועכשווית. גם השירות של מסעדת מציצים ניתן ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כיאה למסעדה באזור נמל תל אביב המושכת אליה גם מקומיים וגם תיירים.

 

מן הים התיכון לאי טרופי

 

התפריט המוצע במסעדה הוא כאמור מגוון ועשיר. ניתן בקלות רבה לעבור מן המזרח התיכון אל אי טרופי. מנות כמו חומוס, בשרים או ירקות על הפלנצ'ה מזכירים לאורחי המסעדה היטב כי זוהי מסעדה על חוף הים התיכון. מגוון הדגים, פירות הים וגם הקינוחים או מיצי הבריאות לוקחים את האורחים אל אווירה של אי טרופי. במסעדה מוצעים מגוון רחב של משקאות אלכוהוליים מסוגים שונים, קוקטיילים, בירות ועוד אשר הופכים את הבילוי במסעדה לחוויה מהנה. במסעדה ניתן גם לערוך אירועים פרטיים או עסקיים.