צרו קשר

להזמנת מקום

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת מקום

לפרטים: 

03-711-8181

 

חוף ים עם חניה

אין דבר יותר מבאס מלחפש חניה. חוף מציצים הוא חוף ים עם חניה ממש במרכז תל אביב

מקומות הבילוי בתל אביב הם רבים וכוללים סוגים שונים של פעילויות, החל מפעילויות ספורטיביות דרך בתי מקפה ומסעדות ועד שווקים וחנויות בלי סוף. למרות הגיוון במקומות הבילוי, לכולם כמעט יש עניין המאחד אותם: בעיית חניה. גם מציאת חוף ים עם חניה אינו פשוט בעיר הגדולה. אין ספק כי עניין החניה מעיב על היוצאים לבילוי תמים בתל אביב ומוצאים את עצמם בסיבובים בלתי פוסקים למציאת חניה. עם זאת, ישנם מקומות אשר חשבו על כך קודם, ביניהם מסעדת מציצים שבחוף מציצים. מעבר להיותו חוף מיתולוגי בנמל תל אביב בו צולם הסרט המפורסם, זהו חוף ים עם חניה, כך שאורחי המסעדה מסודרים גם מהבחינה הזאת.

 

בילוי מהנה לכולם מתחיל בחוף ים עם חניה צמודה

 

כמובן שהחניה הקרובה שישנה לאורחי המסעדה היא רק ההתחלה ועיקר ההנאה הוא בשהייה במסעדה עצמה, אך כל בילוי טוב צריך להתחיל בחניה טובה... מסעדת מציצים משלבת בין אווירה תוססת, צעירה ומלאת פאן לבין הרוגע שישנו במיקום מול הים. ישיבה מול הים מורידה לחצים באופן אוטומטי. הוסיפו לכך מיקום מרכזי בנמל תל אביב אוכל מעולה, בילוי עם אנשים שאוהבים (כולל בילוי אישי עם עצמנו...), שירות אדיב, עיצוב קליל וקבלו בילוי מהנה שכבר כשהוא מסתיים מצפים לפעם הבאה.

 

תפריט עשיר ומבחר מנות

 

אווירה ועיצוב הם חלק מן הבילוי, אך כמובן שללא תפריט מתאים ההנאה יורדת. לכן במסעדת מציצים חשבו היטב על התפריט וארגנו תפריט מגוון ועשיר. בתפריט כזה כל אחד ימצא את המנה שמתאימה בדיוק לטעם שלו ולסיטואציה. יושבים עם חברים טובים? פלטת גבינות עשירה, חומוס או בשרים יכולים להתאים. הישיבה במסעדה היא בילוי משפחתי? צ'יפס, חומוס, ירקות ומנות ילדים מתאימות לכם בדיוק. אתם בבילוי זוגי רגוע? דגים ופירות ים יוסיפו לשלווה. במציצים חשבו על כולם ואכן זו מסעדה מוכרת ומבוקשת.